Kovo 17 d.

9 klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos K. Visakavičienės dalyvavo Lietuvos banko kartu su profesinės savanorystės projektu „Kam to reikia?!“ bei partneriais organizuojamoje Vaikų finansinio švietimo savaitėje.

Vyko ekonomikos pamoka tema: Vaikų finansinio švietimo savaitė 2016: e-pamoka „Asmeniniai finansai? Tai paprasta!''

Jos metu moksleiviams buvo įdomiai ir paprastai pristatyta, kodėl svarbu neišleisti gaunamų pinigų iš karto, o verčiau sumaniai juos kaupti ir vėliau įgyvendinti savo svajones. Taip pat pamokoje buvo patariama, kad skolintis verta tik atsakingai ir apgalvotai, pristatoma, kas yra draudimas ir kada jis reikalingas. E. pamokos trukmė 30 min. Likęs pamokos laikas buvo skirtas moksleivių patirtims aptarti.