Išmanioji diena 2016 m.

Mūsų mokyklos mokiniai, paskatinti mokytojos Sonatos Petkūnienės, kovo 30 –31 aktyviai dalyvavo ketvirtą kartą vykstančiame unikaliame, analogų neturinčiame inovatyviame elektroniniame konkurse „Išmanioji Diena“. Tai vienas pirmųjų tiek Lietuvoje, tiek aplinkinėse valstybėse žinių konkursų, kuriame užduotis galima spręsti pasitelkus išmaniajam telefonui
skirtas programėles. Testus spręsti galėjo kiekvienas norintis moksleivis. Konkursas - puiki proga pasitikrinti savo žinias ir smagiai praleisti laiką!

Konkurse dalyvavo 9-12 klasių mokiniai. 9-10 klasių grupėje geriausias buvo  10  klasės mokinys Viktoras Majevskis, užėmęs pirmą vieta viso Ignalinos rajono moksleivių tarpe, surinkęs 159,2 ir 30 vietą Lietuvos mastu. Lietuvos moksleivių tarpe V. Majevskis užėmė 29 vietą matematikos konkurse ir 35 vietą informatikos konkurse. Devintokas Rytis Šakalys Lietuvos moksleivių tarpe ekonomikos konkurse užėmė 49 vietą.

Na o 11-12 klasių grupėje Vidiškių gimnazijos Dūkšto skyriaus 3g klasės mokinė Greta Libako pirmavo 11-12 klasių tarpe, surinkusi 80,6 taškų, o Lietuvoje liko 154.

Balandžio 15 d. mokytoja S. Petkūnienė su mokinių grupe lankėsi Vilniuje ISM vadybos ir ekonomikos universitete Išmaniosios dienos baigiamajame renginyje, kuriame vyko paskaitos- pranešimai moksleiviams, kurias skaitė J. Lekevičius, D. Goriunovas, E. Daunienė, J. Didžiulis. Mokytojams buvo pravesta paskaita apie šiuolaikinių technologijų evoliuciją mokymo procese.

Joomla Slideshow