Karjeros planavimo išvyka

Šį trečiadieni, gegužės 12 dieną, Ignalinos r. Didžasalio „Ryto“ gimnazijos Dūkšto skyriaus IIg klasės mokiniai su auklėtoja L. Drūteikiene lankėsi Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre. Įstaigos darbuotojai maloniai pasitiko prie durų ir pravedė ekskursiją aprodydami patrauklų, modernų ir nuolat atsinaujinantį profesinio mokymo centrą. Mokiniams buvo pasakojama apie studijas bei galimybę gauti kokybišką profesinį mokymą. Išvykos metu, mokiniai apžiūrėjo erdvius ir šviesius kabinetus bei laboratorijas. Centre įrengta puiki mokymosi bazė, apskaitininko ir kasininko, bankinių operacijų tvarkytojo, pramonės įmonių prekybos konsultanto, sekretoriaus ir kompiuterinės įrangos derintojo profesijų mokymui. Yra įrengtos 5 kompiuterių klasės, praktinio mokymo biuras su kompiuterizuotomis darbo vietomis, kompiuterinės įrangos derintojų praktinio mokymo dirbtuvės. Sužinojo, kad virėjai praktinį mokymą atlieka dvejose praktinio mokymo laboratorijose, kurių įranga nuolat atnaujinama. Ši ekskursija mokiniams buvo labai naudinga, nes kai kurie mokiniai Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre atrado juos dominančias profesijas ir planuoja nuo kitų metų čia tęsti savo mokslus.

Informaciją pateikė L. Drūteikienė