Muziejų diena Adomo Hrebnickio muziejuje

Šiais metais Adomo Hrebnickio muziejus minėjo 60-mečio sukaktį. 

Dūkšto skyriaus mokinių grupelė su skyriaus vedėja Julija Griškiene lietingą, bet šiltą šių metų gegužės 18 dieną pabuvojo Rojuje, kur minint Tarptautinę muziejų dieną, kurios tema ,,Muziejų ateitis: sugrįžti ir atsinaujinti“, paminėta garbinga 60-toji muziejaus įkūrimo sukaktis. Mokiniai  apžiūrėjo ekspoziciją, klausė, stebėjosi, bandė spėti nematytų daiktų paskirtį, gyrėsi ragavę „Beržininkų ananasą“, klausėsi užburiančios saksofono muzikos, susipažino su turizmo informacijos centro informacija, žaidė edukacinius žaidimus. Pabuvoję nuostabios bundančios gamtos apsuptyje, stebėjomės, kaip vieno žmogaus sumanumas, atkaklumas ir savo amato išmanymas gali pasitarnauti kuriant grožį. 

Išvykome linkėdami muziejui dar ilgai gyvuoti ir įsipareigoję padėti jį išsaugoti, prisidėdami savo mažomis rankelėmis.

 

Mokyklos direktorė Julija Griškienė