Mes rūšiuojam 2021 rezultatai

Dalyvavimas aplinkosauginiuose projektuose ne tik prasmingas, bet ir naudingas

 

  Praėjusiais mokslo metais, nepaisant sunkumų, mokykla dalyvavoaplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“, kurio metu iš akcijojedalyvaujančių mokymo įstaigų, tame tarpe ir Dūkšto skyriaus, buvo renkamossukauptos panaudotos nešiojamosios baterijos (galvaniniai elementai), nebenaudojama elektros bei elektroninė įranga (elektroniniai žaislai, smulkibuitinė technika, televizoriai, šaldytuvai ir pan.).


  Akcijos metu pavyko surinkti 754 elektronikos atliekų kilogramus, už kuriuos buvo skirti52,86 Eur. Už skirtus pinigėlius mokykla galėjo iš pasiūlytų tiekėjų išsirinkti prizų. Kadangivaikai mėgsta žaisti stalo tenisą, išsirinkome stalo teniso rakečių ir kamuoliukų rinkinuką bei kamuoliams skirtą pompą.

 

  Kviečiame ir šiais metais prisijungti prie akcijos ir pavasarį, kai vyks atliekųsurinkimas, atvežti į mokyklos katilinę susikaupusias elektronines atliekas.

 

 

 

Dūkšto skyriaus vedėja Julija Griškienė