IŠVYKA Į EUROPOS PARKĄ

Lapkričio 18 dieną 5-IIg klasių mokiniai su mokytoju Juozu Švogžliu ir socialine pedagoge Loreta Grinevičiene vykome į Europos parką. Ten dalyvavome dviejuose edukaciniuose užsiėmimuose.

Ekskursija su gidu po Europos parką. Sužinojome įdomių faktų apie parką, ir tai, kad mintis įkurti parką po atviru dangumi, kilo menininkui Gintarui Karosui. Aplankėme populiariausias skulptūras. Išgirdome pasakojimą apie „dinozauriškus kiaušinius“ ir „milžino krėslą“, pabuvome namelyje, kuris išoriškai atrodo stabilus, tačiau įlipus į vidų pradeda siūbuoti kaip laivas.

Antras užsiėmimas buvo orientacinis žaidimas, kurio metu pasiskirstę į žaliųjų ir raudonųjų  komandas mokiniai naudodamiesi duotu parko žemėlapiu, skubėjo nuo skulptūros prie skulptūros ir ieškojo užuominų, dėlionės detalių. Suradus visas detales, sudėjo dėlionę, paaiškėjo slaptažodis, kuris atidarė lobių skrynelę ir visi džiaugėsi rastu paslėptu lobiu. Prisilakstę ir pavargę, draugiškai dalinosi patirtais įspūdžiais. Džiaugiamės, kad išvyka pavyko ir mokiniai turiningai ir linksmai praleido laiką.

 

Socialinė pedagogė Loreta Grinevičienė