Gerumo akcija

Kalėdos – magiškas laikas, kai tampame geresni, kai pastebime šalia esančius žmones, kai norisi kažką duoti, o ne tik gauti, tad Ignalinos r. Didžiasalio Ryto gimnazijos Dūkšto skyriaus 5 - IIg. klasių mokiniai gruodžio 9 d. kartu su socialine pedagoge Loreta Grinevičiene gamino atvirukus, piešė, spalvino, klijavo, karpė, rašė palinkėjimus, sveikinimus artėjančių švenčių proga. Visus darbelius atliko su meile – “Kiekvienam seneliui – po atviruką”. Šios akcijos metu vaikai mokosi dalintis kalėdiniu džiaugsmu su kitais, ugdosi pagarbą šalia esantiems žmonėms.

Dėl COVID – 19 situacijos šalyje lankymas senelių draudžiamas tad iš anksto suderinus su direktore gruodžio 16 d. mokinės Meilė S. ir Marytė G. lydimos socialinės pedagogės atvirukus perdavė Dūkšto globos namų socialinei darbuotojai, kuri atvirukus išdalins globos namų gyventojams – seneliams.

 

Socialinė pedagogė Loreta Grinevičienė