Mokyklos rekonstrukcija Mokyklos rekonstrukcija

 

Ignalinos r. Dūkšto vidurinės mokyklos pastato rekonstravimas

Šalia kelio, ant kalniuko,  stovintis Dūkšto vidurinės mokyklos pastatas – tarsi miesto vizitinė kortelė. Mokykla pasitinka visus atvažiuojančius ir išlydi išvykstančius. Džiugia naujiena Dūkšto gyventojams tapo mokyklos pastato rekonstrukcija.

2010 m. balandžio 7 dieną   mokyklos kieme buvo surengtas šių darbų pradžios renginys. Rekonstrukcijos projektas pristatytas mokyklos ir miesto bendruomenėms.

Mokyklos rekonstrukcija tapo įmanoma, nes nuo 2009 gegužės yra įgyvendinamas projektas „Ignalinos r. Dūkšto vidurinės mokyklos pastato rekonstravimas“ (finansavimo ir administravimo sutarties Nr. S-VP3-3.4-ŪM-03-V-01-072), kuris yra finansuojamas yra Europos Sąjungos Sanglaudos fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Projekto tikslas – sumažinti Ignalinos r. Dūkšto vidurinės mokyklos pastate suvartojamos energijos sąnaudas.

Projekto įgyvendinimui skirta 2,7 mln. Lt  parama. Už šias lėšas apšiltintas ir atnaujintas pastato fasadas, stogas, renovuota šildymo sistema, apšvietimo sistema, pakeisti langai ir durys. Užbaigus rekonstrukciją ne tik sukurtos tinkamos sąlygos mokytis, bet ir bus taupomos lėšos šildant mokyklos patalpas bei apšviečiant patalpas.

2011 m. sausio 20 dieną įvyko renovacijos užbaigimo reginys, kurio metu mokyklos bendruomenei ir svečiams buvo pristatyti projekto rezultatai

 

 

 

 

 

 

Šioje kategorijoje nėra straipsnių. Jei pokategorės rodomos šiame puslapyje, vadinasi jose yra straipsnių.