Parama 2 proc. parama mokyklai

Gerbiami mokinių tėveliai, buvę mokyklos auklėtiniai, mokyklos darbuotojai ir visi, kurie neabejingi mūsų mokyklai!

Kviečiame paremti Dūkšto mokyklą, skiriant 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Primename, kad gyventojai, norėdami skirti praeitais metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalies paramą (iki 2 proc. – viešosioms įstaigoms, fondams ir kt. bei iki 1 proc. – politinėms partijoms), iki 2017 m. gegužės 2 d. VMI turėtų pateikti tinkamai užpildytą prašymą (FR0512 formos 3 versija). Papildomai prašymo teikti nereikia tiems gyventojams, kurie paramą skyrė tam pačiam paramos gavėjui ar politinei partijai keleriems metams į priekį.

Prašymai gali būti teikiami elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo informacinę sistemą (EDS), išmaniąją e.VMI programėlę, įteikti tiesiogiai VMI darbuotojui, atsiųsti paštu (išskyrus siuntimą elektroniniu paštu).

VMI rekomenduoja prašymus teikti saugiausiu ir patogiausiu būdu – naudojantis VMI el. paslaugomis - išmaniąja e.VMI programėle bei per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

VMI primena, kad savarankiškai aktualią informaciją mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galima rasti adresu www.vmi.lt.

Po lapkričio 15 d. mokesčių mokėtojas gali sužinoti apie pervestą paramos sumą paramos gavėjui ir (arba) politinei partijai.

Pranešimą apie operacijos įvykdymą su nurodytu paramos gavėju bei jam pervestą konkrečią sumą galima rasti prisijungus prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS), pasirinkti EDS funkcijos -> Pranešimas mokėtojui -> Peržiūra.

2017 m. sulaukėme 407,31 Eur paramos.

Už šias lėšas buvo nupirkta kanceliarinių priemonių (kopijavimo popieriaus, spalvoto popieriaus), naudojamų mokinių papildomam darbui pamokose, popieriaus padėkoms, stendams apipavidalinti, 7 kasetės spausdintuvams, 50 stiklinių, puodelių ir didelės talpos puodas valgyklai, ąsotis, šepetys su samteliu, naktinis puodas su dangčiu darželio grupei, spec. priemonės darbininkams ir kūrikams bei smulkių apyvokos reikmenų (2 spynos, muilinė ir pan.).

 

2016 m. sulaukėme 564,75 Eur paramos.

Už šias lėšas buvo nupirkta kanceliarinių priemonių, naudojamų mokinių papildomam darbui pamokose, popieriaus padėkoms, stendams apipavidalinti, patalpų valymui reikalingos įrangos, užuolaidos biologijos kabinetui, įrankiai bei spec. priemonės darbininkams ir kūrikams.

 

2015 m. sulaukėme 761,56 Eur paramos.

Už šias lėšas buvo nupirkta kanceliarinių priemonių, naudojamų mokinių papildomam darbui pamokose, popieriaus padėkoms, stendams apipavidalinti, mokyklos puošimui Mokyklos 70 jubiliejaus ir kitų šventinių renginių metu reikalingų priemonių, rėmelių mokinių darbams eksponuoti, žaidimų, reikalingų mokinių užimtumui pertraukų metu, po pamokų.

 

2014 m. sulaukėme 642,81 Lt  (186,17 Eur) paramos.

Šios lėšos padėjo mums užtikrinti higienos normų reikalavimus  (puodeliai, padėklai, termometras ir pan.),  įsigyti priemonių, reikalingų stendams apipavidalinti, padėkoms spausdinti (skirtingo formato popierius, dažai spausdintuvams ir kt.)

 

2013 m. sulaukėme 1021,48 Lt (295,84 Eur) paramos.

Už šias lėšas buvo įsigytas muzikos pamokoms skirtas CD grotuvas, spalvotas lazerinis spausdintuvas, lygintuvas darželiui, toneriai spausdintuvams ir kt.

 

 2012 m. skirta 2% pajamų mokesčio parama986 Lt (285,56 Eur).

Šios lėšos buvo skirtos papuošti mokyklą Kalėdoms, įsigyta tonerių spausdintuvams, popieriaus padėkoms, kitų kanceliarinių priemonių, šiukšliadėžės.

 

Pasikonsultuoti galima skambinant mokyklos telefonu (8 386) 51175 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Dėkojame visiems, kurie parėmė mokyklą ankstesniais metais ir padedantiems mokyklai bet kokia forma - pinigais, darbu, patarimu!

 

 

Šioje kategorijoje nėra straipsnių. Jei pokategorės rodomos šiame puslapyje, vadinasi jose yra straipsnių.