Ant Europos sparnų Ispanijoje

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Paskutines žiemos dienas Ignalinos r. Dūkšto mokyklos mokiniai  Edvardas Libako, Augusta Jurgelevičiūtė, Paulius Drabatas, Vita Juravičiūtė,  kartu su mokytojomis  Sonata Petkūniene ir Lenie Drūteikiene  praleido Ispanijos Caceres mieste, nes vasario 21 – 27 dienomis įvyko antrasis  Erasmus+ KA2 strateginės partnerystės projekto “On the Wings of Europe” (Ant Europos sparnų)  dalyvių darbinis susitikimas.

Į Caceres miestą dalyvaujančių projekte mokyklų  mokiniai atvyko su savo paruoštu pristatymu apie paukščius. Susitikimą organizavę šeimininkai ispanai pristatinėjo gervę, Latvijos mokiniai – kielę, varnėnas buvo plačiai nupasakotas Čekijos atstovų, kroatai atvežė įdomų pasakojimą apie volungę, o Dūkšto mokyklos atstovai paruošė  pristatymą apie pilkąjį garnį. Jau spėję susidraugauti, po pristatymo mokiniai kartų sprendė viktorinos klausimus, susijusius su įvardintais paukščiais.

 Įgiję daug žinių ir sužinoję naujų dalykų, likusias dienas didelis būrys projekto dalyvių keliavo per Caceres apylinkes. Neįtikėtinais vaizdais pakerėjo  Monfrague Nacionalinis parkas, kuriame yra  didžiausia grifų kolona Europoje ir gyvena daugiau nei 15 nuolatinių paukščiu rūšių.  Taip pat į vizito programą buvo įtrauktas ir Malpartida Vostell muziejus, kuriame dalyviai  susipažino su geologinėmis atodangomis.

Na, o kelionės paskutinę dieną buvo organizuotas paukščių stebėjimas Talavane.

Nors projekto narių susitikimo darbotvarkė ir buvo labai įtempta, išvažiuodami  atstovai išsivežė daug patirties,  gražių įspūdžių ir prisiminimų.

 

Šiame straipsnyje atspindėtas Dotacijos gavėjo požiūris, o NA ir Europos Komisija nėra atsakingi už pateikiamos informacijos turinį.

                                                                        Anglų kalbos vyr. mokytoja Lenie Drūteikienė

 

Biologijos mokytoja metodininkė Sonata Petkūnienė

 

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Slideshow