Tarptautinė tolerancijos diena!

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis -  PAUKŠTIS. Paukščio simbolis (daugiau – balto balandžio) dažnai sutinkamas įvairiose religijose ir kultūrose. Balto paukščio reikšmė: meilė, tyrumas, atnešama gera žinia, taika ir t. t. Tolerancijos žodis nereiškia meilės ar taikos. Tai – pakantumas kitam, kitokiam. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat šią dieną paminėjo gamindami ir klijuodami paukščius mokykloje bei rašydami Laišką Mokyklai.

                                                                                                                                                                            S. Petkūnienė


International Day for Tolerance!

 

                      The international Day for Tolerance is an annual observance declared in 1995 by UNESCO and is celebrated on the 16th of November.

                      A bird is a symbol of this year. Bird symbol (it is more common white dove) is often seen in different religions and cultures. The meaning of the white bird is love, purity, good news, peace and etc.

                     Tolerance is accepting others with different opinions and respecting them. Our school students have also mentioned this day. They wrote a letter to school, made lots of birds and decorated our school walls.

You need to upgrade your Flash Player

Joomla Slideshow